معرفی مجموعه کهن چاپ

صنعت چاپ و طراحی روز به روز در کشور ما در حال رشد و ترقی است. تاثیر بسیار بالای صنعت چاپ در بازاریابی و برندسازی، موجب جلب توجهات زیادی به این صنعت شده است. امروزه محصولات چاپی را تقریبا در هر مکانی می بینیم. استفاده از این محصولات به صورت اصولی تاثیر بالایی در برندینگ و موفقیت کسب و کارها داشته است. یکی از افتخارات مجموعه کهن چاپ، اعتماد صاحبین کسب و کارهای پیشرو در کشور عزیز ماست.

معرفی مجموعه طراحی و چاپ کهن چاپ

کهن چاپ یک مجتمع پیشرو در زمینه طراحی و چاپ است. هدف از تشکیل کهن چاپ در دسترس قرار دادن طیف وسیعی از خدمات و محصولات است.  ایجاد وب سایت و ارائه ی خدمات آنلاین گامی دیگر در جهت رفاه حال مشتریان وفادار ماست.

مزیت همکاری با کهن چاپ

کهن چاپ با داشتن بروزترین دستگاه های چاپ و طراحی و همچنین نیروهای متعهد و حرفه ای آماده ارائه خدمات به مشتریان است. امکان ثبت سفارش آنلاین، ارتباط آنلاین با کارشناسان، تحویل فوری محصولات و قیمت مناسب همگی از مزایای همکاری با مجموعه کهن چاپ است.

خدمات و محصولات مجموعه کهن چاپ

سابقه طولانی در بازار چاپ و شناخت نیاز های این حوزه، به ما در ارائه ی بهترین خدمات کمک می کند. از این رو، تمام محصولات چاپی مورد نیاز شما در مجموعه کهن چاپ قابل سفارش هستند. در اختیار داشتن بروز ترین دستگاه های چاپ دیجیتال و آفست به ما این امکان را می دهد تا تمامی نیاز های چاپی مشتریانمان را برطرف کنیم.

کیفیت بالا و قیمت مناسب

یکی از اصول مجموعه کهن چاپ افزایش کیفیت و ارائه ی بهترین قیمت است. انجام کار چاپ در ابعاد کلان و حذف واسطه ها، به ما امکان ارائه ی رقابتی ترین قیمت های بازار را می دهد. کیفیت عالی محصولات و بهترین قیمت، چیزیست که در مجموعه کهن چاپ تضمین می شود.

نوین ترین پلتفرم آنلاین

در طراحی وب سایت مجموعه ما به تمام نیاز های مشتریان توجه شده است. ثبت آنلاین سفارشات، ارتباط مستقیم با طراحان و کارشناسان، محاسبه آنلاین قیمت و پیگیری سفارشات از مواردی است که می توانید در سایت مجموعه انجام دهید. فعالیت 24 ساعته و ثبت سفارش در هر زمانی، از دیگر امکانات بی نظیر وب سایت مجموعه کهن چاپ است.

مسئولیت پذیری

نیاز مشتریان در مجموعه کهن چاپ پیگیری و بررسی می شود. مشتریان پیش از سفارش محصولات می توانند با کارشناسان مربوطه مشورت کنند. هدف از این امر کسب بهترین نتیجه و رضایت حداکثری مشتریان از خرید خدمات و محصولات است.

هدف مجموعه کهن چاپ

هدف از راه اندازی این مجموعه گسترش این کسب و کار و ورود به حوزه های بین المللی چاپ و طراحی است. این هدف تنها با ارائه ی خدمات خاص و با کیفیت امکان پذیر است. رضایت مشتریان عزیز از محصولات مجموعه، به ما در رسیدن به اهداف نهاییمان کمک شایانی خواهد کرد. در واقع دارایی اصلی مجموعه ی ما اعتماد مشتریان عزیز به کیفیت خدمات ماست.