پاکت ملخی نامه

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

پاکت نامه یکی از اصلی ترین وسایل نگهداری، بسته بندی و انتقال اوراق و مدارک و نامه هاست. پاکت نامه در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و متناسب با نیاز مشتریان چاپ می شود. شناخته شده ترین پاکت نامه در بین عموم افراد، پاکت ملخی نامه است. محبوبیت این پاکت به خاطر اندازه مناسب آن و حمل آسان آن است.

مزایای پاکت ملخی نامه

پاکت ملخی نامه برخلاف پاکت های A5 و A4 در سایزهای متفاوت و متناسب با نیاز مشتری قابل سفارش هستند. این موضوع سبب شده تا افراد بتوانند پاکت های نامه یونیک و مخصوص کسب و کار و برند خودشان را داشته باشند.
ظاهر این پاکت های نامه نسبت به سایر انواع پاکت، جذاب تر است و سادگی کمتری دارد. برای بسیاری از افراد، سادگی زیاد یک محصول نظیر پاکت نامه، جذاب نخواهد بود. همین موضوع سبب شده تا برای انتقال دعوت نامه های تشریفاتی نظیر کارت دعوت مراسم ازدواج از پاکت ملخی استفاده شود.

چاپ دیجیتال بر روی پاکت ملخی

بهترین راه داشتن یک پاکت متفاوت، چاپ طرحی متفاوت و جذاب بر روی آن است. نوین ترین روش چاپ، چاپ دیجیتال است. در این روش دستگاه چاپ لیزری با ترکیب چهار رنگ اصلی و پایه تنوع بی نظیری از رنگ و نقش می تواند ایجاد کند. چاپ دیجیتال، لاکچری ترین روش چاپ برای چاپ طرح و رنگ بر روی پاکت ملخی نامه است. در صورتی که دریافت کننده محتویات پاکت نامه و اعتبار خودتان برایتان ارزشمند است پیشنهاد می شود از پاکت نامه با چاپ دیجیتالی استفاده کنید.


نکات نهایی برای سفارش پاکت ملخی نامه دیجیتالی 

.همانطور که گفتیم بر خلاف سایر انواع پاکت نامه، پاکت ملخی در اندازه های مختلف قابل سفارش است. اندازه پاکت را متناسب با نیاز خودتان انتخاب کنید. سعی کنید یک اندازه نرمال برای پاکت نامه سفارش دهید. پاکت بزرگ حمل سختی دارد و پاکت کوچک سبب تاخوردگی زیاد برگه های درون خودش می شود.
.جنس کاغذ پاکت نامه را باید در سفارشتان تعیین کنید. برای پاکت ملخی می توانید از کاغذ تحریر، کاغذ کتان و کاغذ گلاسه استفاده کنید. یک پاکت نامه خوب باید مقاومت بالایی داشته باشد و از محتویاتش به خوبی محافظت کند. برای این منظور پاکت ملخی از جنس کاغذ کتان به دلیل مقاومت بالای این کاغذ می تواند جذاب باشد.

وجه چاپ

در چاپ طرح بر روی پاکت نامه می توانید انتخاب کنید که چاپ بر روی هر دو وجه باشد یا تنها در یک وجه انجام شود.
طرح انتخابی شما برای چاپ دیجیتال باید هوشمندانه باشد به شکلی که در مخاطبانتان حس خوبی ایجاد کند و بر اعتبارتان بی افزاید. در طراحی طرح پاکت نامه طراحان ما می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.