لیبل pvc

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, CDR, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

لیبل PVC برچسبی است که بر روی انواع محصولات تجاری چسبانده می شود. هدف از استفاده از این لیبل ها جلب مشتریان و معرفی محصول اصلی است. لیبل ها انواع مختلفی دارند. لیبل PVC یکی از بهترین انواع آن هاست. پلی ونیل کلرید ماده ای است که از آن برای تولید لیبل PVC استفاده می شود. مقاومت بالا در برابر حرارت و رطوبت از ویژگی های اصلی لیبل PVC است. پیش از سفارش چاپ لیبل PVC بهتر است با مشخصات این محصول به صورت کامل آشنا شوید.

 

چرا لیبل پی وی سی را انتخاب کنیم؟

اصلی ترین ویژگی لیبل پی وی سی که به آن اشاره شد مقاومت بالا است. از لیبل های  pvc هنگامی استفاده می شود که محصول تجاری در معرض حرارت، فشار یا رطوبت باشد. حرارت، فشار یا رطوبت عواملی هستند که بر می توانند بر روی چسبندگی لیبل یا چاپ آن تاثیرگذار باشند. برای مثال چاپی که بر روی لیبل های معمولی است بر اثر حرارت کم رنگ می شود. لیبل PVC با مقاومت بالایی که دارد در حرارت بالا تغییر شکل نمی دهد. بنابراین لیبل پی وی سی برای محصولاتی که در شرایط گوناگون قرار می گیرند بهترین برچسب است.

لیبل PVC با لیبل شیشه ای و کاغذی چه تفاوتی دارد؟

چاپ لیبل کاغذی امری ساده و بدون نیاز به فرآیند های چاپ پیشرفته است. اما چاپ بر روی پلاستیک بسیار دشوار تر از کاغذ است. سلفون کشی امری است که برای سهولت چاپ بر روی پلاستیک انجام می شود. به همین دلیل قیمت لیبل های شیشه ای و پلاستیکی بیشتر از لیبل های کاغذی است. هدف از استفاده از لیبل کاغذی صرفا توضیح محصول و ارائه اطلاعات است. اما لیبل های پی وی سی و شیشه ای برای اهداف برندسازی و بازاریابی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

در چاپ لیبل PVC باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

چاپ لیبل پی وی سی، همانند هر محصول چاپی، دارای نکاتی است که باید به آن ها توجه کنید.

اندازه و سایز

اندازه لیبل باید با اندازه محصولی که به آن چسبانده می شود همخوانی داشته باشد. لیبل پی وی سی در همه ابعاد قابل سفارش است. این محصول ا در ابعاد 0.5 تا 99 سانتی متر می توان سفارش داد.

شکل های گوناگون و نوع برش

لیبل ها در شکل های مختلف مربع،دایره و مستطیل و.. قابل سفارش هستند. شکل دهی به این محصولات با برش های ساده، دایکات و نیم تیغ انجام می شود.

برش نیم تیغ جدا سازی لیبل را آسان می کند. اما هزینه بالاتری برای شما خواهد داشت. بهتر است شکل لیبل متناسب با شکل بسته بندی محصولاتتان باشد. برای مثال برای یک بطری حاوی مایعات، لیبل بیضی ظاهر جالبی دارد.

نوع چاپ

چاپ لیبل به روش چاپ دیجیتال انجام می شود. پخش جوهر در این روش بسیار دقیق و با کیفیت است. طرح های چاپ شده با چاپ دیجیتال مقاومت بالاتری در برابر پاک شدن یا کم رنگ شدن دارند.