بروشور سه لت

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

بروشورها ابزاری تبلیغاتی هستند که برای معرفی خدمات و محصولات یک شرکت یا سازمان مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات به واسطه ارتباط مستقیم با مشتری تاثیر زیادی در آگاهی بخشیدن به آن ها نسبت به محصولات و خدمات دارند. این بروشورها به روش ها و در انواع مختلفی چاپ و تولید می شوند. یکی از بهترین نوع بروشورها بروشور سه لت دیجیتال است.

 

بروشور سه لت دیجیتال چیست؟

تمامی انواع بروشورها دارای خط تا هستند. تا خوردن برگه اصلی سبب ایجاد صفحه های کوچک تر به نام لت می شود. بروشور سه لت دارای 2 خط تا است.

بروشور سه لت نسبت به سایر بروشورها طراحی بهتر و جذاب تری برای مخاطبان دارد. این محصول به واسطه داشتن 3 فضای مجزا، فضای بیشتری در اختیار طراح قرار می دهد. در نتیجه تعداد محصولات یا خدماتی که می توان در یک بروشور ارائه کرد افزایش می یابد. از بروشور دو لت نمی توان به جای کاتالوگ استفاده کرد. اما بروشور سه لت در صورتی که درست طراحی و چاپ شود می تواند با قیمت مناسب تر، جایگزین کاتالوگ های معرفی محصول شود.

برای این محصولات بهتر است جای نگهداری همانند پاکت طراحی شود. این نوع بروشور بر خلاف بروشور دو لت معمولا نیاز به یک فضای نگه دارنده دارد.

 

چاپ دیجیتال برای تولید بروشور سه لت

بروشور تبلیغاتی محصولی است که به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای همین در طراحی و چاپ این محصولات باید دقت شود. بی کیفیت بودن بروشورها برای بسیاری از مشتریان می تواند به منزله عدم احترام  به مشتری تلقی شود. از طرفی بعضی بی کیفیت بودن بروشور را به بی کیفیتی محصولات یا خدمات نسبت می دهند. برای جلوگیری از این موضوع بروشور سه لت دیجیتال بهترین انتخاب است. چاپ دیجیتال قیمت نسبتا بالایی دارد. اما در صورت استفاده از چاپ دیجیتال در تولید بروشور می توانید از تنوع رنگ بی نظیری استفاده کنید که توجه هر فردی را به خودش جلب خواهد کرد.


نکات نهایی برای سفارش بروشور سه لت:

  • برای سفارش بروشور می توانید از کاغذ های تحریر،کتان و گلاسه استفاده کنید. هر 3 نوع کاغذ دارای مزایایی هستند و در گرماژ های مختلف قابل سفارش اند. کاغذ گلاسه به دلیل جذب مناسب جوهر تقاضای زیادی دارد.
  • در سفارش بروشور باید تیراژ درخواستی را وارد کنید. بدیهی است خرید و سفارش در تیراژ بالا قیمت مناسب تری خواهد داشت.
  • بروشور سه لت در انواع یک رو و دو رو قابل سفارش است. قیمت نوع یک رو مناسب تر خواهد بود. استفاده از بروشور یک وجه یا دو وجه وابسته به نیاز و سلیقه شماست.