پوستر

حداکثر طول :32 سانتیمتر

حداکثر عرض :48 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

پوستر یکی از محصولات چاپی محبوب در حیطه تبلیغات و بازاریابی است. پوستر ها کاغذهای چاپی بزرگی هستند که در اماکن عمومی نصب می شوند. هدف از استفاده از پوسترها نشان دادن محتوای پوستر به تعداد زیادی از افراد است. چاپ پوستر کاربردهای گوناگونی دارد. پیش از سفارش این محصول بهتر است با ویژگی ها و کاربردهای آن آشنا شوید.

پوستر ها چه کاربردی دارند؟

جلوه های بصری بیشترین ماندگاری را در ذهن افراد دارند. طراحی پوستر باید به شکلی باشد که برای مخاطبان جذاب جلوه کند. از این ویژگی پوستر می توان برای آموزش، اطلاع رسانی و تبلیغات استفاده کرد.

پوستر آموزشی

از این محصولات در محیط های آموزشی نظیر دانشگاه ها، مدارس و آموزشگاه ها استفاده می شود. چاپ پوستر زیبا و جذاب می تواند تاثیر بالایی در یادگیری جمعی در محیط های آموزشی داشته باشد.

پوستر اطلاع رسانی و خبری

این سبک از پوسترها به منظور اطلاع رسانی همایشات و تجمعات کاربرد دارد. ارگان ها و سازمان های رسمی از این پوسترها برای اطلاع رسانی به پرسنل و همچنین عموم افراد جامعه استفاده می کنند.

پوسترهای تبلیغاتی

چاپ پوستر تبلیغاتی به منظور بازاریابی، برندینگ و افزایش فروش خدمات و محصولات انجام می شود. استفاده از تصاویر خاص و جذاب و محتوای گیرا سبب تاثیرگذاری بالای این محصولات بر روی مخاطبان می شود. برندهای موفق با چسباندن پوستر بر روی دیوار معابر،مغازه ها و مراکز فروش، فروششان را افزایش می دهند.

در طراحی پوستر تبلیغاتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

در طراحی پوستر تبلیغاتی باید به سلیقه مخاطبان توجه کنید. در واقع پیش از طراحی باید بدانید که می خواهید توجه چه گروهی از جامعه را جلب کنید. پس از مشخص کردن جامعه هدف، باید از طرح های گرافیکی مورد توجه آن ها استفاده کنید. برای مثال برای جلب توجه کودکان می توان از طرح های انیمیشنی و کارتونی استفاده کرد.

از به کار بردن متن های طولانی و حوصله سر بر در پوستر اجتناب کنید. هدف از چاپ پوستر تبلیغاتی، جلب توجه مخاطبان با تصاویر و طرح های مختلف است.

کیفیت چاپ پوستر بسیار مهم است. یک پوستر بی کیفیت اعتبار برندتان را کاهش می دهد. چاپ دیجیتال بهترین روش برای چاپ پوستر با کیفیت است. مجموعه کهن چاپ با داشتن  نوین ترین دستگاه های چاپ دیجیتال آماده چاپ پوسترهای شماست.

تعیین ابعاد پوستر بر اساس محلی است که در آن قرار می گیرد. این محصول در ابعاد 35*50 و 50*70  و 70*100 سانتی متر قابل سفارش است.

سخن نهایی

پوستر و بنر بهترین محصولات تبلیغاتی در محیط های جمعی هستند. برای گسترش کسب وکار و افزایش فروش می توانید این محصولات را سفارش دهید. طراحی پوستر امری تخصصی و مهم است. برای طراحی این محصول متناسب با نیازتان می توانید با کارشناسان کهن چاپ ارتباط برقرار کنید.