کلیه کاربران جهت استفاده از خدمات سایت می‌بایست به عضویت سایت درآیند.

در مورد اشخاص حقیقی ، طبق قوانین مدنی و تجاری ایران , تنها اشخاص بالای ۱۸ سال که مقیم ایران باشند می‌توانند به عضویت مجتمع کهن درآمده و از خدمات سایت استفاده کنند.

اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می‌توانند عضو این سایت شده و از خدمات سایت استفاده نمایند.

کلیه کاربران مسئول حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور و اطلاعات شخصی خود می باشند و سایت هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات در خارج از محدوده ی سایت ندارد.

در حین عضویت اطلاعاتی نظیر نام،‌ نام خانوادگی، ‌شماره تماس، آدرس پست الکترونیکی، آدرس و برخی مشخصات فردی و بانکی دیگر از شما درخواست می شود، که می بایست این اطلاعات را به درستی و با صحت کامل در سایت وارد نمایید.

درسایت مجتمع کهن هر شخص حقیقی یا حقوقی ملزم به داشتن یک حساب کاربری می باشد و ایجاد حساب های کاربری مختلف برای هر شخص حقیقی و حقوقی تخلف محسوب می شود. کاربر حق فروش و انتقال نام کاربری خود و استفاده از نام کاربری دیگران را نداشته و در صورت اثبات هریک از این موارد ، سایت بدون اجازه کاربر حق ابطال حساب کاربری ایشان را خواهد داشت.

مجتمع کهن اطلاعات دریافت شده از اعضا خود را فقط در امور سفارشات چاپ استفاده نموده و به هیچ وجه در اختیار سایرین قرار نخواهد داد.

در صورتی که کاربر، عملی خارج از قوانین و مقررات تعیین شده انجام دهد، سایت مجاز خواهد بود بدون اخطار پیشین عضویت کاربر را به حالت تعلیق در آورده و یا آن را ابطال نماید و طبق قوانین و مقررات با ایشان برخورد خواهد شد. کاربر با قبول این توافق نامه موافقت خود را مبنی بر ایفای تعهدات مندرج در قوانین و مقررات و قبول تمامی مطالب درج شده در راهنما اعلام می دارد.

با قبول این توافق نامه، مجتمع کهن مجازاست تا در صورت وقوع هر گونه تبانی و تقلب، یا کشف احتمال تبانی، تقلب و کلاهبرداری، عضویت کاربر را معلق و یا ابطال نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص ندارد .

ارتباط با مجتمع کهن از طریق صفحه “تماس با ما” برقرار می‌گردد. ضمنا در مواقع ضروری سایت از طریق شماره تلفن هر کاربر با وی ارتباط برقرار می نماید.

مطابق ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای ، کاربر مجاز به استفاده از نام کاربری، عکس، سخن و کلمات توهین آمیز و غیراخلاقی و مغایر با شئونات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی وفق مصادیق محتوای مجرمانه در قانون در سایت و شبکه های اجتماعی متعلق به سایت نمی باشد و در صورت مشاهده سایت مجاز است تا علاوه بر حذف کاربر نسبت به احقاق حق خود پیگیری های قانونی را به انجام رساند و تا تعیین تکلیف وضعیت پنل کاربری وی غیر فعال خواهد شد.

همچنین کاربر در مکاتبه، مکالمه و اظهار نظر در مورد سایر کاربران و مسئولین سایت موظف به رعایت کمال ادب و احترام است.