پوستر دو رنگ مشکی قرمز

قیمت : 0 ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

همه ما حداقل یکبار پوسترهای تبلیغاتی را دیده ایم. بازده تبلیغاتی بسیار بالا و قیمت مناسب از عواملی هستند که صاحبین مشاغل از پوسترها به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده می کنند.پوسترها همانند سایر محصولات چاپی تنوع بسیار بالایی دارند. انتخاب نوع پوستر توسط کارفرمایان عزیز انجام می شود. اما یکی از بهترین انواع این محصول، پوستر دو رنگ مشکی قرمز است. اگر تمایل به خرید پوستر دو رنگ مشکی قرمز دارید بهتر است در ابتدا این محصول را بیشتر بشناسید.

 

چاپ پوستر دو رنگ قرمز مشکی؛ یک برتری تبلیغاتی

پوسترها به علت سایز بزرگ و رنگ درخشان توجه بیشتر افراد حاضر در محیط را به خودشان جلب می کنند. همین موضوع باعث شده تا این محصولات به یک ابزار تبلیغاتی بسیار قدرتمند تبدیل شوند. پوستر دو رنگ قرمز مشکی به روش آفست چاپ می شود. با افزایش تیراژ چاپ در آفست، قیمت نهایی محصولات کاهش چشم گیری خواهد داشت. پوسترهای تبلیغاتی در تیراژ بالا چاپ می شوند. پس پوستر دو رنگ، بهترین ابزار برای تبلیغ محصولات و خدمات یک برند است.

 

قیمت پوستر دو رنگ

در این نوع پوستر از دو رنگ قرمز و مشکی استفاده می شود. دلیل انتخاب این دو رنگ محبوبیت آن ها در بین بیشتر افراد است. بدین شکل توجه آن ها به تبلیغات درون پوستر جلب خواهد شد. قیمت پوستر قرمز مشکی به دلیل نوسان مداوم قیمت کاغذ و سایر ابرازهای چاپ دائما در حال تغییر است. اما مجموعه کهن چاپ در حال ارائه مقرون به صرفه ترین قیمت موجود در بازار است. کیفیت بسیار بالا علاوه بر قیمت مناسب ویژگی ای است که درکهن چاپ پیدا می کنید.

 

سفارش پوستر دو رنگ

همه ما با پیشرفت روزافزون تکنولوژی تمایل بالاتری به خرید آنلاین محصولات پیدا کرده ایم. صرفه جویی در وقت و هزینه، اصلی ترین مزیت سفارش آنلاین محصولات چاپی است. کهن چاپ با درک این نیاز شما یک فروشگاه آنلاین کامل راه اندازی کرده است. سایت ما دارای یک محیط دوستدار کاربر (user friendly) است که همه افراد می توانند به راحتی با آن کار کنند. حضور مداوم کارشناسان در سایت نیز به شما کمک می کند تا یک خرید آنلاین بی دردسر داشته باشید.

پس اگر شما هم به دنبال خرید آنلاین پوستر دو رنگ هستید پیشنهاد میکنم خرید از ما را امتحان کنید.  قیمت نهایی، مدت آماده سازی محصول و سایر ویژگی های محصول در حین ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.