کارت دعوت دو لت

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت دعوت یا کارت پستال یک محصول چاپی پرکاربرد است. کارت دعوت هم در کسب و کار ها و هم به صورت مستقل و شخصی کاربرد دارد. استفاده از کارت دعوت یا کارت پستال ها برای دعوت به مراسمات خاص یا تبریک یک مناسبت بسیار رایج است. کارت دعوت دو لت یکی از انواع این کارت هاست. کارت دعوت دو لت از یک صفحه واحد ساخته شده که از وسط تا می شود. این محصول به دلیل همین ویژگی نسبت به کارت دعوت یک لت جذابیت بیشتری دارد.

 

چاپ کارت دعوت دو لت دیجیتال

برای چاپ کارت دعوت دو لت از روش چاپ دیجیتال استفاده می کنیم. کارت های دعوت به دلیل ماهیتی که دارند یک محصول نسبتا لوکس شناخته می شوند. برای همین موضوع بهتر است از بهترین و با کیفیت ترین روش چاپ برای طراحی این کارت های دعوت استفاده شود. چاپ دیجیتال بهترین روش برای چاپ کارت پستال است. طراحی و چاپ کارت دعوت دو لت به روش دیجیتال امکان استفاده از رنگ های گسترده و جذاب را به طراح می دهد و در نتیجه محصول نهایی چشم نواز خواهد بود.

استفاده از چاپ دیجیتال در چاپ کارت دعوت دو لت، سبب بالا رفتن سرعت آماده سازی کارت ها و امکان شخصی سازی می شود. شخصی سازی کارت ها به این معنی است که می توان متن را در هر کارت متناسب با نیاز تغییر داد.

 

نکات مهم در سفارش کارت های دعوت دو لت

قبل از ثبت سفارش باید نیاز و انتظار خودتان از کارت دعوت را بررسی کنید. متناسب با این نیاز و انتظار ویژگی های کارت دعوت را انتخاب کنید.

استفاده از کارت دعوت دو لت به جای تک لت شما را از پاکت بی نیاز خواهد کرد. کارت های دعوت دو لت را می توان به صورت تک رو یا دو رو چاپ کرد. معمولا چاپ کارت های دعوت دو لتی به صورت تک رو رایج تر است. در صورتی که متن در نظر گرفته شده برای کارت دعوت طولانی باشد می توانید از چاپ دو رو نیز بهره مند شوید.

متناسب با نیاز و سلیقه تان می توانید کارت دعوت را از 3 جنس مقوای فابریانو، کتان و یا گلاسه 250 گرم سفارش دهید. امکان اضافه کردن یک لایه سلفون شفاف یا مات به مقوای گلاسه وجود دارد. این کار کیفیت محصول نهایی را افزایش خواهد داد.

در مورد گرماژ نیز هر چه گرماژ سفارش بالاتر باشد کیفیت و مقاومت کارت دعوت دو لت بیشتر خواهد بود و به طور قطع بیشتر توجه مخاطبان را جلب خواهد کرد.