کارت ویزیت سلفون براق

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت سلفون براق از یک کاغذ گلاسه تشکیل شده که توسط روکش سلفون براق پوشیده می شود.کارت ویزیت هایی با پوشش براق عموما برای رنگ های روشن نظیر نارنجی و زرد بهترین انتخاب هستند. چاپ این رنگ های روشن بر روی کارت ویزیت به وسیله چاپ دیجیتال ظاهری بی بدیل به این محصول خواهد داد.

مزایا و معایت کارت ویزیت سلفون براق

پوشش سلفون براق نسبت به لمینت براق دارای ضخامت کمتری است. ضخامت کمتر این روکش سبب انعطاف بالاتر کارت های ویزیت سلفون براق می شود. یکی از ویژگی های مثبت روکش سلفون مقاومت بالا در برابر پارگی و رطوبت در عین داشتن انعطاف پذیری مناسب است.
کارت ویزیت لمینت براق ویژگی های مثبت زیادی دارد.اما استفاده از این نوع کارت ویزیت به دلیل قیمت بالا در تیراژهای بالا به صرفه نیست. در صورت نیاز به کارت ویزیت در تیراژ بالا یکی از بهترین گزینه های جایگزین،  کارت ویزیت سلفون براق است. قیمت مناسب و کیفیت بالا سبب می شود خرید کارت ویزیت سلفونی براق منطقی تر به نظر برسد.
یکی دیگر از ویژگی های مثبتی که برای این محصول می توان به آن اشاره کرد زمان چاپ و آماده سازی بسیار کوتاه آن نسبت به سایر محصولات است.

در سفارش کارت ویزیت سلفونی براق به چه نکاتی توجه کنیم؟

در سفارش، طراحی و چاپ کارت ویزیت نکاتی وجود دارد. رعایت این نکات در نهایت سبب صرفه جویی در هزینه های تمام شده و همچنین تاثیر بالاتر این محصول تبلیغاتی بر مخاطبان خواهد شد. در ادامه این نکات را بررسی می کنیم.

طراحی اصولی

طراحی یکی از مهم ترین مراحل تولید کارت ویزیت است. طراحی کارت ویزیت باید اصولی باشد و توسط طراحان باتجربه انجام شود. برای طراحی یک کارت ویزیت خاص می توانید با طراحان و متخصصان ما ارتباط برقرار کنید.

انتخاب نوع چاپ

کارت های ویزیت به دو روش چاپ دیجیتال و افست تولید می شوند. چاپ دیجیتال کیفیت بالاتری دارد و وضوح رنگ ها در این روش بالاتر است.

انتخاب تیراژ و وجه

کارت ویزیت سلفونی براق در دو نوع تک رو و دو رو متناسب با سلیقه و کاربری شما قابلیت چاپ دارد.
سفارش کارت ویزیت در تیراژ بالا از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است. تیراژ توسط مشتریان باید انتخاب شود و در صورت استفاده از روش چاپ دیجیتال هیچگونه محدودیتی در انتخاب تیراژ وجود ندارد.