پاکت A5

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

پاکت نامه یکی از محصولات پرکاربرد در جامعه و ادارات است. از پاکت برای حمل مدارک و کاغذ های مورد نیاز استفاده می شود. یکی از اصلی ترین کاربردهای پاکت، استفاده از آن در پست است. اما این تنها کاربرد یک پاکت نامه نیست. پاکت نامه می تواند ساده یا چاپی باشد و برای هدیه دادن یا به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. پاکت نامه های ساده و خام قیمت بسیار پایینی دارند. اما برای برندسازی و تبلیغات نمی توانند مورد استفاده قرار گیرند. برای داشتن یک پاکت لاکچری می توانیم از پاکت نامه با چاپ دیجیتالی استفاده کنیم.علاوه بر این پاکت ها در اندازه های مختلفی وجود دارند که از بهترین سایز ها می توان به پاکت A5 اشاره کرد.

اندازه پاکت نامه A5

پاکت نامه A5 یکی از بزرگترین انواع پاکت نامه است. به همین دلیل از این پاکت معمولا برای بسته بندی مدارک، قراردادها و برگه های مهم استفاده می شود. استفاده از پاکت نامه بزرگ تر سبب جلوگیری از تاخوردگی زیاد برگه های موجود در آن می شود و این موضوع یکی از دلایل محبوبیت بالای پاکت A5 دیجیتال است.

چاپ دیجیتال پاکت نامه A5

پاکت نامه چاپی محصولی پر کاربرد است. بسیاری از برندها برای ارسال مدارک و قراردادها از پاکت نامه A5  با چاپ دیجیتال استفاده می کنند. استفاده از این پاکت های زیبا می تواند به افزایش اعتبار و ارزش یک برند، شرکت یا سازمان نزد مشتریان کمک شایانی کند.

برای چاپ دیجیتال بر روی پاکت ابتدا باید طرح چاپی طراحی شود. طرح چاپ شده بر روی پاکت نامه متناسب با سلیقه مشتریان و ماهیت محتوای درون پاکت باید طراحی شود. طرح طراحی شده با فرمت jpg تحویل دستگاه چاپ دیجیتال می شود. چاپ دیجیتال کیفیت بسیار بالایی دارد . تعداد رنگ های طرح طراحی شده در این روش چاپ محدودیتی ندارد و تقریبا هر طرحی را می توان بر روی پاکت نامه چاپی دیجیتالی، چاپ کرد. 

نکات نهایی برای سفارش پاکت A5 دیجیتال

یکی از مهم ترین نکات در سفارش پاکت A5 جنس کاغذ پاکت است. کاغذ تحریر، کاغذ کتان و کاغذ گلاسه در سفارش پاکت نامه قابل انتخاب هستند. کاغذ گلاسه به دلیل جذب بسیار عالی جوهر یکی از بهترین انواع کاغذ برای تولید پاکت نامه است. کاغذ کتان نیز به دلیل مقاومت بالا و زیبایی محبوبیت زیادی دارد.

در انتخاب طرح چاپی پاکت نامه باید وسواس به خرج داد. استفاده از طرح های بی ربط و شلوغ جذابیتی برای افراد نخواهد داشت. یکی از پرکاربردترین طرح های چاپی، استفاده از لوگوی برندهایی است که پاکت نامه را سفارش می دهند. شما نیز می توانید از لوگوی سازمان یا شرکتتان در طراحی یک پاکت نامه شیک استفاده کنید.