کارت دعوت یک لت

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت دعوت یا کارت پستال وسیله ای برای دعوت افراد، تبریک یا تسلیت مراسمات و یا ارسال یک پیام خاص کاربرد دارد. کارت دعوت نسبت به سایر ابزار های مشابه دیجیتالی یا چاپی دارای مقبولیت و محبوبیت بالاتری است. دعوت افراد به مراسمات به وسیله کارت دعوت نشان دهنده ارزش افراد برای شما و همچنین اعتبار بالای شماست. بدیهی است که هر چه کیفیت تولید و چاپ کارت دعوت بالاتر باشد این پیام واضح تر خواهد بود. به همین منظور شما نیاز به خرید کارت دعوت یک لت با چاپ دیجیتال را احساس می کنید.

 

مزایای کارت دعوت یک لت دیجیتال

لت در صنعت چاپ به معنای صفحه حاصل از تاخوردگی است. کارت پستال یک لت دارای هیچ خط  و تاخوردگی نیست. تولید و چاپ محصولات چند لتی نیاز به صرف زمان و هزینه بیشتری دارد. کارت دعوت یک لت به همین دلیل به سرعت آماده و با بهترین قیمت تحویل مشتریان می شود.

کارت پستال یک لت معمولا به تنهایی ارسال نمی شود. برای ارسال این کارت پستال معمولا از پاکت استفاده می شود. داشتن یک پاکت زیبا و دربردارنده کارت پستال بسیار جذاب خواهد بود. چاپ کارت پستال یک لت و پاکت نامه دربردارنده آن باید متناسب با هم باشد تا ترکیبی لوکس برای مخاطبان ایجاد شود.

 

چاپ دیجیتال در تولید کارت دعوت یک لت

کارت دعوت محصولی است که به نشانه احترام و ارادت برای افراد فرستاده می شود. به همین دلیل طبیعی است که از بهترین متریال و روش های تولید، برای تولید و چاپ آن استفاده شود. برای چاپ کارت دعوت یک لت از چاپ دیجیتال استفاده می شود. این روش چاپ جزو بروزترین روش های چاپ در دنیا محسوب می شود. سرعت و دقت در چاپ دیجیتال به مراتب بالاتر از سایر متد های چاپ است. به کمک چاپ دیجیتال امکان اختصاصی سازی کارت دعوت برای هر شخص وجود دارد. قطعا با دیدن کیفیت چاپ دیجیتال متعجب خواهید شد.

نکات تکمیلی برای سفارش کارت دعوت یک لت دیجیتال

تیراژ: تعداد کارت دعوتی که می خواهید چاپ کنید را باید مشخص کنید.

جنس کاغذ: کارت پستال یک لت را می توانید با جنس کاغذ کتان یا گلاسه سفارش دهید.

کاغذ کتان دارای تنوع زیادی است. از کاغذ کتان های استفاده شده برای تولید کارت دعوت می توان کاغذ کتان ساده، کاغذ کرافت و کاغذ کتان کهلر را نام برد.

انتخاب نوع کاغذ کتان کاملا وابسته به سلیقه مشتری است. تمامی انواع کاغذهای کتان دارای کیفیت بالایی هستند و چاپ با گرماژ 300  برایشان مناسب است.

کاغذ گلاسه نیز یک کاغذ لوکس و براق است که همواره توجه بسیاری از مشتریان را به خودش جلب می کند.

وجه: کارت دعوت یک لت در دو نوع تک رو و دو رو قابل سفارش است. کارت های دعوت معمولا به شکل تک رو طراحی و چاپ می شوند و چاپ دو روی کارت پستال خیلی متداول نیست.

پاکت: همانطور که در بالا اشاره کردیم کارت دعوت یک لت معمولا به همراه پاکت ارسال می شود. سفارش پاکت را در کنار سفارش کارت پستال ثبت کنید. سایز پاکت باید متناسب با سایز کارت دعوت باشد.

سایز: کارت دعوت یک لت در چهار سایز نرمال و استاندارد تولید و چاپ می شود:

14.5*10
14.5*20
15*15
18*13