چگونه بهترین کادوی آخر سال را تهیه کنیم؟

قطعا شما نیز نزدیک شدن فصل بهار و عید نوروز را حس می کنید. با نزدیک شدن به آخر سال همه افراد به فکر تهیه کادوی مناسب برای نزدیکان و آشنایان خودشان هستند. صاحبین کسب و کارها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. صاحبین مشاغل با اهدای هدایای به یاد ماندنی به مشتریان خودشان از وفاداری آن ها تشکر می کنند. بدین شکل با تقویت رابطه دوستانه با مشتریان و مخاطبان، دوام و رشد کسب و کارشان را تضمین می کنند. اگر شما نیز به دنبال پیدا کردن بهترین کادوی آخر سال برای مشتریانتان هستید پیشنهاد می کنم تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

 

گزینه های مناسب برای خرید کادوی آخر سال

هدیه آخر سال باید خاص و متفاوت باشد. هدیه باید محصولی باشد که در عین زیبایی پرکاربرد نیز باشد. پرکاربرد بودن این محصولات می تواند به ماندگاری و محبوبیت شما نزد مخاطبان کمک ویژه ای کند. محصولات چاپی ضمن زیبایی و چشم نواز بودن بسیار پرکاربرد هستند. تقریبا همه ما در خانه هایمان از این محصولات استفاده می کنیم. بنابراین محصولات چاپی را می توان یکی از بهترین هدایای آخر سال برشمرد. در ادامه به معرفی مناسب ترین هدایای چاپی می پردازیم.

 

چاپ تقویم رومیزی

سال نو شروع جدیدی برای همه چیز است. تقویم رومیزی هدیه ای است که به مخاطبانتان نشان می دهد که همه امور از نو شروع می شوند. تقویم یکی از پرکاربرد ترین هدایایی است که می توانید به مشتریانتان بدهید. تقویم رومیزی در صورت طراحی درست می تواند یک ابزار بازاریابی و تبلیغاتی عالی باشد. تقویم دیواری یکی دیگر از محصولاتی است که می توانید به مشتریان وفادارتان هدیه دهید.

 

چاپ سررسید

سلایق متنوع افراد، انتخاب هدیه آخر سال را برای صاحبین مشاغل دشوار می کند. اما سررسید یا سالنامه یکی از هدایایی است که بیشتر سلایق آن را می پسندند. شما می توانید کسب و کارتان را در صفحات ابتدایی و انتهایی سررسید معرفی کنید. بدین شکل هر روز توسط مخاطبینتان دیده می شوید و در یادشان خواهید ماند. سالنامه و سررسید محبوب ترین هدیه سازمانی در اکثر نقط جهان است.

هزینه طراحی و چاپ سررسید نسبت به سایر هدایای آخر سال بالاست. پس می توانید سررسید را به مشتریان ویژه و قدیمی تان هدیه دهید. اینگونه از وفاداری آن ها تشکر می کنید و تداوم رابطه تان را تضمین خواهید کرد.

 

چاپ روی لیوان

یکی از زیباترین محصولاتی که می توانید به مشتریانتان هدیه دهید ماگ و لیوان چاپی است. طرح چاپی روی لیوان باید ظریف و زیبا باشد و در عین حال کسب و کارتان را تبلیغ کند. قیمت مناسب و برندینگ قوی از مزایای خرید ماگ تبلیغاتی است. تقریبا همه مشتریان از دریافت لیوان و ماگ خوشحال خواهند شد. علت این موضوع نیز کاربرد زیاد این محصول در خانه است.

 

چاپ پدموس

پد موس محصولی است که همه افراد برای کارکردن با کامپیوتر به آن نیاز پیدا می کنند. پد موس موجب افزایش راحتی و سرعت فعالیت های کامپیوتری خواهد شدو همچنین از آسیب رسیدن به مچ دست جلوگیری خواهد کرد. پد موس هدیه مناسبی به سازمان ها و ادارات همکار است. قیمت مناسب این محصول، سفارش آن در تیراژ بالا را ممکن می سازد. لوگو فروشگاه یا کسب و کارتان بهتر است بر روی پدموس چاپ شود. برای طراحی لوگوی مناسب با برندتان می توانید با کارشناسان کهن چاپ ارتباط برقرار کنید.

 

بهترین کادوی آخر سال برای کارمندان

تا اینجای کار در مورد خرید هدیه آخر سال برای مشتریان صحبت کردیم. اما دوام کسب و کارتان فقط وابسته به مشتریانتان نیست!! کارمندان هر مجموعه ای اصلی ترین رکن موفقیت آن مجموعه هستند. کارمندان با سخت کوشی و فعالیت حرفه ای شان به رشد کسب و کارتان کمک شایانی می کنند. اهدای کادوی آخرسال به کارمندان باعث تقویت انگیزه و ایجاد حس همدلی بین کارمندان و مدیر خواهد شد.

چاپ عکس دسته جمعی یکی از بهترین هدایایی که می تواند موجب افزایش صمیمیت در محیط کاری شود.

چاپ عکس با شاسی یکی از خدمات مجموعه کهن چاپ است. می توانید عکس منتخب هر کارمند را بر روی شاسی با بالاترین کیفیت چاپ کنید و به او هدیه دهید.

 

 

جمع بندی

با نزدیک شدن به آخرسال همه ما به دنبال ایجاد روابط عمیق با مشتریان و همچنین کارمندان مجموعه مان هستیم. محصولات چاپی که در این مقاله بررسی کردیم را به عنوان بهترین کادوی آخر سال در نظر داشته باشید. سال جدید می تواند یک شروع جدید برای کسب و کارتان باشد. اما باید پیش از شروع سال نو مقدمات پیشرفت در سال جدید را فراهم کنید و در این راه قدم بردارید. مجموعه کهن چاپ به عنوان مجموعه پیشگام در امر چاپ و تبلیغات در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.