کارت ویزیت کارتی 300 گرم

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

مقوای کارتی یا شومیز یکی از قدیمی ترین مقواهاست که در تولید و چاپ کارت ویزیت کاربرد دارد. به دلیل استفاده دیرینه از این نوع کاغذ در تولید کارت ویزیت، به آن کاغذ کارتی می گویند. در این مجموعه از کاغذ شومیز 300 گرم برای تولید کارت ویزیت استفاده می شود. کارت ویزیت کارتی 300 گرم ویژگی های منحصر به فردی دارد که آشنایی با آن ها پیش از ثبت سفارش الزامی است.

ویژگی های خاص کارت ویزیت کارتی 300 گرم

  • کاغذ شومیز یا کارتی ویژگی هایی مشابه با کاغذ کتان دارد. کارت ویزیت شومیزی هیچ گونه روکشی ندارد. به دلیل بافت متفاوت کاغذش اتصال روکش های لمینت یا سلفون ممکن نیست. پس کارت ویزیت کارتی 300 گرم تحمل بالایی در برابر فشار و نیروهای مکانیکی ندارد و به آسانی تا می شود.
  • کارت ویزیت شومیز 300 گرم یکی از بهترین انواع کارت ویزیت برای انجام طلاکوبی و نقره کوبی است. بافت خاص این کاغذ در کنار نقره کوبی جلوه ویژه ای به کارت ویزیت خواهد داد.

در چاپ کارت ویزیت شومیز 300 گرم به چه نکاتی توجه کنیم؟

  • در طراحی کارت ویزیت کارتی 300 گرم باید توجه ویژه ای به انتخاب رنگ ها داشت. استفاده از رنگ های تیره پخش رنگ را دچار مشکل می کند. در صورت استفاده از رنگ های تیره احتمال پشت زدن کارها وجود دارد. چاپ رنگ های روشن به ویژه رنگ سفید بر روی کاغذ کارتی توجه هر مخاطبی را به خودش جلب می کند.
  • این دسته از کارت های ویزیت معمولا در ابعاد 9*5  چاپ می شوند. که پس از برش ابعاد نهایی 8.5*5.5 خواهد بود. امکان سفارش به صورت دوگرد و حاشیه تیز وجود دارد.
  • به آسانی بر روی کاغذ کارتی می توان نوشت. به همین کارت ویزیت شومیزی 300 گرم یکی از بهترین انتخاب ها برای کارت نوبت دهی نیز هست.
  • طراحی یک لوگوی زیبا و چاپ آن بر روی کارت ویزیت می تواند کمک شایانی به ماندگاری در ذهن مخاطبان کند. برای طراحی یک لوگوی متناسب با کسب و کارتان می توانید با طراحان مجموعه ما ارتباط برقرار کنید.