کارت ویزیت گلاسه

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
 • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

به طور قطع کاغذ گلاسه پرکاربردترین کاغذ در صنعت چاپ است. براقی و زیبایی و ایجاد حس لمس فوق العاده همگی ویژگی هایی از گلاسه هستند که توجه افراد را به خودشان جلب می کنند. صاف بودن سطح این کاغذ سبب جذب مناسب جوهر و ایجاد محصولات چاپی متفاوت می شود. یکی از این محصولات چاپی، کارت ویزیت گلاسه است. کارت ویزیت گلاسه یکی از پرکاربردترین کارت های ویزیت است که می توان آن را در انواع مختلف تولید و چاپ کرد.

 

کارت ویزیت گلاسه چه ویژگی هایی دارد؟

اینکه بگوییم این محصول هیچ ویژگی منفی ندارد کاملا خلاف واقعیت است. اما ویژگی های مثبت زیادی که دارد می تواند سبب چشم پوشی از نقص های کارت ویزیت گلاسه شود. این ویژگی ها را بررسی می کنیم:

قیمت مناسب کارت های ویزیت گلاسه

کارت ویزیت گلاسه معمولی تقریبا پایین ترین قیمت را در بین کارت های ویزیت دارد. قیمت پایین امکان چاپ در تیراژ بالا را برای ما فراهم می کند. این نوع کارت ویزیت برای کسب و کار های نوین که به تازگی شروع به کار کرده اند بسیار مناسب است. کاهش هزینه های تبلیغاتی در کنار بازاریابی با راندمان بالا از ویژگی های کارت ویزیتی گلاسه است.

امکان روکش کردن با سلفون و لمینت

کاغذ گلاسه نسبت به کاغذ کتان مقاومت کمتری در برابر رطوبت و پارگی دارد. به همین منظور کارت های ویزیت گلاسه را می توان با پوشش لمینت یا سلفون روکش کرد. روکش کردن کارت ها مقاومتشان را افزایش می دهد اما قطعا هزینه اضافی برای کارفرما خواهد داشت.

چاپ متمایز و بدون محدودیت

همانطور که گفته شد سطح کاغذ گلاسه صاف و صیقلی است. این ویژگی در کنار بافت مخصوص این کاغذ سبب بالارفتن کیفیت چاپ بر روی کاغذ گلاسه می شود. در انتخاب رنگ برای چاپ بر روی گلاسه برخلاف کتان محدودیتی وجود ندارد. و هر رنگی را می توان مطابق نظر طراح و سلیقه کارفرما بر روی گلاسه چاپ کرد. استفاده از چاپ دیجیتال در تولید این کارت های ویزیت سبب افزایش زیبایی و کیفیت کارها خواهد شد.

نکات نهایی برای سفارش و طراحی کارت ویزیتی گلاسه

 • اطلاعاتتان را به صورت کامل بر روی کارت ویزیت درج نمایید. درج آدرس شبکه های اجتماعی برای ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان الزامی است.
 • به دلیل استفاده از چاپ دیجیتال این محصول را می توانید در هر تیراژی سفارش دهید.
 • گلاسه بدون روکش کیفیت چاپ بالایی دارد اما در برابر فشار ممکن است به راحتی پاره شود.
 • نوشتن به صورت مستقیم بر روی گلاسه سخت تر از کتان است. برای چاپ کارت نوبت دهی بهتر است از گلاسه استفاده نکنید.
 • تیغ برش ممکن است اندکی خطا داشته باشد. از طراحی کادر های قرینه پرهیز کنید.
 • اثر انگشت برو روی کاغذ گلاسه به طور کامل دیده می شود. این موضوع حتی پس از روکش کردن با سلفون براق نیز وجود خواهد داشت.
 • طرح و نقش کارت ویزیتتان باید متناسب با برند و خدماتتان باشد. از طراحی طرح های شلوغ و بی ربط بر روی کارتتان پرهیز کنید.