کارت ویزیت لمینت براق

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که اشخاص به وسیله آن تخصص و کسب و کار خودشان را به سایر افراد معرفی می کنند. استفاده از کارت های ویزیت از زمان ها دور رواج داشته است. پزشکان، مهندسان و وکلای درجه یک همواره کارت ویزیت مخصوص به خودشان را دارند. امروزه داشتن کارت ویزیت اختصاصی برای بیشتر مشاغل شخصی و کسب و کارها دارای اهمیت است. داشتن یک کارت ویزیت یونیک و خاص می تواند تاثیر بالایی در جذب افراد به سمت شما و تخصصتان داشته باشد. یکی از بهترین کارت های ویزیت که مورد استفاده قرار می گیرد کارت ویزیت لمینت براق است.

 

مزایای کارت ویزیت لمینت براق

این کارت ویزیت از پوشش لمینت استفاده می کند. پوشش لمینت یک لایه پلاستیکی است که بر روی کاغذ گلاسه کشیده می شود. لمینت دارای چند نوع دسته بندی است که لمینت براق یکی از محبوب ترین انواع آن است. اتصال لمینت به کاغذ گلاسه با تابش حرارت انجام می شود. استفاده از حرارت در ایجاد کارت ویزیت لمینت براق سبب مقاومت بالای این نوع کارت ویزیت در برابر تاخوردگی و رطوبت می شود.

پوشش براق لمینتی یکی از جذاب ترین پوشش های استفاده شده برای کارت های ویزیت است. ترکیب این لمینت با رنگ های روشن که به وسیله چاپ دیجیتال بر روی کاغذ گلاسه ایجاد می شود می تواند توجه هر مخاطبی را به خودش جلب کند.

 

مزایای چاپ دیجیتال در تولید کارت ویزیت

کیفیت کارت ویزیت برای بیشتر افراد دارای اهمیت بالایی است. کارت ویزیت باکیفیت موید اهمیت یک فرد به مخاطبان و مشتریانش است. همانطور که در پاراگراف بالا به آن اشاره کردیم چاپ دیجیتال به دلیل ایجاد رنگ های براق و زیبا گزینه مناسبی برای چاپ کارت ویزیت است. پوشش لمینتی براق برای رنگ های روشن چاپ شده با چاپ دیجیتال یکی از بهترین انتخاب هاست.

یکی دیگر از مزایای متمایز کننده چاپ دیجیتال انتخاب تیراژ چاپ به صورت آزادانه است. در چاپ دیجیتال محدودیتی در انتخاب تیراژ و ابعاد محصولات وجود ندارد. 

نکات نهایی در چاپ کارت ویزیت لمینت براق

وجه: کارت ویزیت به صورت یک رو یا دو رو قابل سفارش است.
تیراژ: همانطور که گفته شد به دلیل استفاده از چاپ دیجیتال، می توانید محصول مورد نظر را در هر تیراژی سفارش دهید.
اندازه و نوع کارت: کارت ویزیت دوگرد، کارت ویزیت ویزیتی و کارت ویزیت مربعی انواع کارت ویزیت قابل سفارش هستند. اندازه این کارت های نیز متغیر است و متناسب با سلیقه مشتری قابل انتخاب است.