کارت ویزیت کتان کهلر

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

یکی از بهترین انواع کاغذ کتان، کاغذ کتان کهلر یا کتان آلمانی است. کارت ویزیت های کتان کهلر به دلیل بافت خاص و وجود تار و پود مشخص، بسیار محبوب هستند. ظرافت بافت این نوع کارت ویزیت سبب ایجاد تفاوت زیاد با سایر کارت های ویزیت شده است. کتان کهلر نسبت به کتان 300 گرم و کتان 350 گرم دارای مقاومت و قابلیت کشسانی بیشتری است.

کارت ویزیت کتان کهلر چه مزایایی دارد؟

کارت ویزیت کتانی کهلر مزیت هایی دارد که به آن ها اشاره می کنیم:

حس لمس متفاوت

 حس لمس متفاوت یکی از مزایای این نوع کارت ویزیت است. یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که یک کارت ویزیت باید دارا باشد ماندگاری در ذهن مخاطب است. این کار معمولا با درگیر کردن حواس بینایی اتفاق می افتد. اما در مورد کارت ویزیت های کتان کهلر، این حس، حس لمس فوق العاده است که در ذهن مشتریان ماندگار خواهد شد.

مقرون به صرفه بودن

کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب را در این دسته از کارت های ویزیت می توانید پیدا کنید. کارت های ویزیت معمولا در تیراژ بالا تولید می شوند. به همین دلیل در چاپ آن ها باید به قیمت چاپ و اقتصادی بودن آن توجه کرد. چاپ کارت کتان کهلر به دلیل ویژگی گفته شده صرفه اقتصادی دارد.

چاپ دیجیتال و چاپ آفست

چاپ کارت ویزیت های کتانی هم به روش دیجیتال و هم به روش آفست قابل انجام است.
چاپ دیجیتال به دلیل ظرافت بالاتر و استفاده از ترکیب رنگ دقیق تر، برای چاپ کارت ویزیت های کتانی روش بهتری است.

در سفارش کارت ویزیت به چه نکاتی توجه کنیم؟

تیراژ: تیراژ را باید بر اساس نیاز خودتان انتخاب کنید. در صورت استفاده از روش چاپ دیجیتال می توانید کارت های ویزیت خودتان را در هر تیراژی سفارش دهید.

وجه: کارت های ویزیت به صورت تک رو و دو رو قابل سفارش هستند. کارت های ویزیت از جنس کتان بهتر است به صورت تک رو چاپ شوند. علت این موضوع نفوذ زیاد رنگ به بافت کاغذ کتان است.

طراحی: کارت ویزیت یک محصول تبلیغاتی است که به صورت مستقیم با مشتریان ارتباط برقرار می کند. یک طراحی زیبا برای کارت ویزیتتان نشان دهنده اعتبار شما و اهمیت بالای مشتریان برای شماست. بهتر است در طراحی کارت ویزیت ظرافت بالایی به خرج دهید. در این مورد حتما با طراحان حرفه ای مشورت کنید.

اندازه: کارت های ویزیت در اندازه های 8.5*5.5 ، 9*6 ، 5.5*5.5 قابل سفارش هستند. انتخاب سایز کارت ویزیتبر عهده سفارش دهنده است.