کارت ویزیت کتان 350 گرم

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

روکش

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

امروزه برندسازی یا به اصطلاح برندینگ تاثیر زیادی دررونق کسب و کارهای نوپا دارد. کارت ویزیت به عنوان یکی از کلاسیک ترین روش های برندینگ همیشه مورد توجه صاحبین کسب و کارها قرار می گیرد. یک کارت ویزیت زیبا و با طراحی اصولی می تواند شما و کسب و کارتان را در ذهن مشتریان ماندگار سازد. کارت ویزیت کتان 350 گرم یکی از بهترین انواع کارت ویزیت است. این محصول با دوام و با کیفیت می تواند یک وجه تمایز بین شما و رقبایتان باشد.

چاپ کارت ویزیت کتان 350 گرم

گرماژ یا وزن پایه کاغذ، یکی از آیتم های نشان دهنده کیفیت کاغذ است. کاغذ کتان 350 گرم نسبت به نوع 300 گرم دارای کیفیت و مقاومت بالاتری است. کارت های ویزیت کتانی به دلیل بافت دار بودن این نوع کاغذ قابلیت روکش شدن با سلفون ندارند. بنابراین استفاده از کاغذ کتان 350 گرم به دلیل مقاومت بالاتر منطقی تر به نظر می رسد.چاپ کارت ویزیت کتان هم به صورت دیجیتال و هم به صورت آفست امکان پذیر است. استفاده از چاپ دیجیتال کیفیت نهایی محصولات را بالا خواهد برد.

نکات مهم در طراحی و چاپ کارت ویزیت کتانی 350 گرم

  • کاغذ کتان نسبت به کاغذ گلاسه جذب رنگ بالایی دارد. به همین دلیل استفاده از رنگ های مشکی و تیره در طراحی کارت ویزیت کتانی توصیه نمی شود. استفاده از رنگ های روشن به ویژه رنگ سفید در جذاب کردن کارت ویزیت کتانی نقش به سزایی دارد.
  • به دلیل استفاده از چاپ دیجیتال در تولید این کارت ها در انتخاب تیراژ محدودیتی وجود ندارد. برای اطمینان از انتخاب خود می توانید کارت طراحی شده را ابتدا در تیراژ پایین تر سفارش دهید. بدیهی است که سفارش محصولات در تیراژ بالا از لحاظ اقصادی مقرون به صرفه خواهد بود.
  • طراحی کارت ویزیت یک کار تخصصی می باشد. در طراحی باید تلاش شود تا ارتباط دوباره مخاطبان با صاحبین کسب و کار تسهیل شود. برای این موضوع باید نام شخص، نام شرکت، شماره تلفن و فکس، ایمیل و وبسایت در کارت ویزیت ذکر شود. برای طراحی یک کارت ویزیت اصولی و تاثیرگذار می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.
  • کارت ویزیت کتان 350 گرم به صورت تک رو و دو رو قابل سفارش است. این نوع کارت ها بهتر است به صوت تک رو چاپ شوند. به دلیل ماهیت کاغذ کتان امکان پشت زدن جوهر در کارهای دو رو وجود دارد.