کارت ویزیت سلفون مات

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت یکی از بهترین محصولات تبلیغاتی برای جلب توجه مشتریان نسبت به ارائه دهندگان خدمات و کالا هاست. کارت ویزیت باعث ماندگاری بیشتر یک فرد یا شرکت در ذهن مخاطبان می شود. و از طرفی برقراری ارتباط دوباره با این افراد را تسهیل می کند. کارت های ویزیت به شکل های متفاوتی تولید و چاپ می شوند. یکی از محبوب ترین انواع آن ها، کارت ویزیت سلفون مات است.

چاپ کارت ویزیت سلفون مات

بیس و اساس همه ی کارت های ویزیت یکسان است. برای تولید این محصولات در مجتمع چاپ ما از بهترین کاغذ های گلاسه استفاده می شود. این کاغذها به وسیله مواد مختلفی لمینت می شوند. یکی از بهترین لمینت های استفاده شده پوشش سلفون مات است. پوشش سلفون مات نسبت به سلفون براق جذاب تر و جدی تر است.
روکش های مات برای تمامی رنگ ها مناسب نیستند. بنابراین بهتر است قبل از سفارش از ترکیب رنگ کارت ویزیت خودتان اطمینان حاصل کنید. البته جای نگرانی نیست!! با استفاده از چاپ دیجیتال در چاپ کارت ویزیت لمینت مات می توانید تنوع رنگ بی نظیری را داشته باشید. و با کمک مشاوران ما رنگی را انتخاب کنید که بهترین جلوه را داشته باشد.

انواع کارت ویزیت با پوشش سلفون مات

این محصولات در انواع مختلفی قابلیت سفارش دارند. انتخاب هر کدام از این انواع وابسته به سلیقه و نیاز شماست. بدیهی است هر چه فرآیند چاپ و تولید طولانی تر شود.و آپشن های بیشتری برای تولید کارت ویزیت لحاظ گردد قیمت این محصولات بالاتر می رود.

کارت ویزیت سلفونی ساده

کارت ویزیت سلفون مات ساده تنها از یک پوشش سلفون مات بر روی کاغذ گلاسه ایجاد می شود.

کارت ویزیت سلفونی مات موضعی

کارت های ویزیت موضعی همان کارت ویزیت مات هستند که در آن ها نقاط مشخص شده توسط مشتریان، لمینت سلفون می شود تا براق دیده شود.

کارت ویزیت سلفونی مات مخملی

از پوشش سلفونی مخملی برای لمینت کردن کارت ویزیت استفاده می شود. لمس این نوع کارت ها در مخاطبان حس متفاوتی ایجاد می کند.

کارت ویزیت سلفونی طلاکوب

به کارت ویزیت با تزیین طلاکوب و پوشش مات می گویند.

نکات نهایی 

تمامی موارد بالا قابلیت ترکیب شدن با یکدیگر را دارند. برای مثال می توانید کارت ویزیتتان را به شکل کارت ویزیت سلفونی مات موضعی و مخملی با تزیین طلاکوب سفارش دهید.
استفاده از چاپ دیجیتال در تولید کارت ویزیت ها به شما امکان سفارش این محصولات را در سایز و تیراژ دلخواه می دهد و برای مصارف در تعداد پایین مناسب تر است.