کارت ویزیت لمینت مات

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت یکی از ابزارهای تاثیرگذار در زمینه بازاریابی و تبلیغات است. کارت ویزیت هر چه شکیل تر و خاص تر باشد اعتبار شخص یا برند خاص را بالاتر خواهد برد. کارت های ویزیت دارای انواع مختلفی هستند و از شیت های مختلف برای تولید آن ها استفاده می شود. اما یکی از محبوب ترین کارت های ویزیت، کارت ویزیت لمینت مات است. این نوع خاص از کارت ویزیت به دلیل مزایایی که نسبت به سایر کارت ویزیت ها دارد بسیار مورد توجه افراد خاص قرار می گیرد.

 

استحکام بالا مهم ترین ویژگی کارت ویزیت لمینت مات

پوشش لمینتی ذاتا دارای استحکام و مقاومت بالایی در برابر پارگی و رطوبت است. مات بودن پوشش لمینتی در کارت ویزیت ها سبب کاهش بازتاب نور و جلوگیری از باقی ماندن اثر انگشت خواهد شد. به همین سبب خوانش این کارت های ویزیت برای افراد راحت تر خواهد بود. استفاده از پوشش لمینتی مات در کارت های ویزیت، ضخامت کارت ویزیت را زیاد می کند و از انعطاف آن می کاهد.

 

انواع کارت ویزیت لمینت مات

کارت ویزیت لمینت مات در انواع و ابعاد مختلفی طراحی و تولید می شود. انتخاب نوع و سایز کارت ویزیت وابسته به سلیقه ی کارفرما و کاربرد آن کارت ویزیت خواهد بود. انواع این کارت ها را بررسی می کنیم تا بتوانید بهترین کارت ویزیت لمینت مات را متناسب با نیاز و سلیقه خودتان انتخاب کنید.

کارت ویزیت لمینت مات دورگرد

کارت ویزیت های لمینتی دورگرد پرطرفدارترین نوع کارت های ویزیت هستند. این نوع از کارت ها به صورت دو رو چاپ می شوند. چاپ کارت های ویزیت لمینتی مات دورگرد در تیراژ های مختلف امکان پذیر است.

کارت ویزیت لمینت مات ویزیتی

این نوع کارت ویزیت شباهت زیادی به کارت های ویزیت دورگرد معمولی دارد. تفاوت آن ها صرفا در اندازه ی چاپ و برش است. کارت های ویزیت لمینت مات ویزیتی ظاهری کشیده تر دارند.

کارت ویزیت لمینت مات مربعی

کارت ویزیت لمینت مات مربعی در ابعاد 5 در 5 سانتی متر تولید و چاپ می شود. این نوع کارت ویزیت نیز دارای گوشه های گرد است. چاپ این کارت ویزیت به صورت تک رو و دو رو ممکن است.

کارت ویزیت لمینت مات طلاکوب

یکی از لوکس ترین کارت ویزیت های موجود، کارت ویزیت لمینت مات طلاکوب است. تفاوت این کارت ویزیت ها با سایر انواع گفته شده در ابعاد و شکل نیست بلکه نوع چاپ متفاوتی دارند. این کارت های ویزیت نیز به صورت دو رو و تک رو قابل سفارش هستند.