کارت ویزیت سلفون مخملی

حداکثر طول :21 سانتیمتر

حداکثر عرض :29 سانتیمتر

قیمت : ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, TIFF, TIF, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ

خدمتی نو از مجموعه کهن چاپ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت یکی از محصولات بسیار پرکاربرد در زمینه معرفی و تبلیغات کسب و کارهاست. تنوع بالای این محصولات تبلیغاتی گاهی سبب می شود تا انتخاب بهترین کارت ویزیت برای مشتریان دشوار باشد. یکی از پرطرفدارترین کارت های ویزیت، کارت ویزیت سلفون مخملی است. در صورتی که کاغذ مخصوص کارت ویزیت توسط روکشی از سلفون مخملی پوشیده شود، کارت ویزیت سلفون مخملی ایجاد می شود.

کارت ویزیت سلفون مخملی چه مزایایی دارد؟

پوشش سلفونی یکی از مقاوم ترین پوشش های مورد استفاده برای کارت های ویزیت است. استفاده از این نوع پوشش سبب مقاومت بالای این نوع کارت ویزیت در برابررطوبت و پارگی می شود.
سلفون مخملی نمایی مات دارد. تفاوت اصلی سلفون مخملی با سلفون مات در لمس کارت ویزیت مشخص می شود. این روکش حس لمس نرم و مخمل گونه ای دارد. به شکلی که می تواند توجه هر شخصی را جلب کند.
یکی دیگر از مزایای کارت ویزیت سلفون مخملی عدم جذب اثر انگشت است. جذب اثر انگشت برای بسیاری از افراد جالب نیست. این پدیده اغلب در پوشش های براق دیده می شود.

انواع کارت ویزیت سلفون مخملی

تفاوت این کارت ویزیت ها در اندازه و نوع حاشیه شان است.

کارت ویزیت سلفونی مخملی 6*9 دورگرد

از کارت های ویزیت زیبا و خوش دست است که طرفداران زیادی دارد. کارت های ویزیت دورگرد نسبت به انواع دور صاف نمای ظاهری جذاب تری دارد. لازم به ذکر است که در طراحی این کارت های ویزیت اندازه 6*9 لحاظ می شود. اما سایز نهایی کارت ها پس از برش 5.5*8.5 می باشد.

کارت ویزیت سلفونی مخملی ویزیتی 4.8*8.5

این کارت های ویزیت همانند سایر کارت های ویزیت بر روی کاغذ گلاسه 300 گرم چاپ و سپس با پوشش سلفونی مخملی روکش می شوند. این کارت های ویزیت دور صاف هستند. کارت های ویزیت دور صاف را در صورت تمایل مشتری می توان در اندازه های بزرگ تر نیز چاپ و تولید کرد.

کارت ویزیتی سلفون مخملی طلاکوب

یکی از زیباترین کارت های ویزیت، کارت ویزیت طلاکوب است. کارت های طلاکوب به وسیله سلفون و لمینت روکش می شوند. اما یکی از بهترین پوشش هایی که برای روکش کردن کارت ویزیت طلاکوب استفاده می شود روکش سلفون مخملی است. ترکیب چاپ طلاکوب با سلفون مات مخملی نمایی بسیار لوکس به این محصولات خواهد داد. در هم آمیختن رنگ طلایی با حس لمس فوق العاده سلفون مخملی برای مخاطبان دل نشین خواهد بود.