پوستر گلاسه 135 گرم

قیمت : 0 ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPEG, JPG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

اصلی ترین راه موفق شدن هر کسب و کاری تبلیغات موثر است. تبلیغات باید به وسیله محصولاتی انجام شود که تاثیر بالایی بر روی مشتریان داشته باشند. چاپ پوستر گلاسه 135 گرم، یکی از این ابزارهای تبلیغاتی است. اصلی ترین مزیت پوستر، جلب توجه افراد و ماندگاری طولانی در ذهن آن هاست. اگر قصد سفارش این محصول را دارید بهتر است ابتدا با مزایا و معایب آن آشنا شوید.

 

چاپ پوستر گلاسه 135 گرم چه مزیتی دارد؟

 همه افراد کاغذ گلاسه را به عنوان یکی از بهترین انواع کاغذ در صنعت چاپ می شناسند. سطح کاملا صاف و نمای براق کاغذ گلاسه، برای همه افراد جذاب است. چاپ پوستر با کاغذ گلاسه 135 گرم به افزایش جذابیت و قدرت تبلیغاتی آن کمک می کند. پوسترها در مکان های عمومی و با اهداف مختلفی نصب می شوند. اما پوستر گلاسه همیشه توجهات بیشتری را به خودش جلب می کند.

 

قیمت پوستر گلاسه

اگر به فروشگاه ها و مجموعه های چاپ سر بزنید متوجه قیمت بالاتر پوستر گلاسه نسبت به سایر پوسترها خواهید شد. اما مجموعه کهن چاپ با تهیه مستقیم مواد اولیه و کاهش ضایعات چاپ، قیمت پوستر گلاسه را به شکلی باور نکردنی کاهش داده است. قیمت بالاتر این محصول نسبت به سایر پوسترها به علت دوام و کیفیت بالاتر آن است. قطعا تاثیر تبلیغاتی این محصول، باعث چشم پوشی شما از قیمت بالاتر آن خواهد شد.

 

سفارش پوستر گلاسه

امروزه خرید و سفارش بیشتر محصولات به شکل آنلاین انجام می شود. خرید محصولات چاپی نیز از این قاعده مستثنی نیست. خرید آنلاین از هر پلتفرمی آسان نیست. در بسیاری از فروشگاه های آنلاین امکان ارتباط مستقیم با کارشناسان فراهم نیست. علاوه بر آن ممکن است تمامی مراحل چاپ پوستر در یک مجموعه انجام نشود.

مجموعه کهن چاپ با طراحی یک سایت و فروشگاه آنلاین کامل، این مشکلات را برطرف کرده است. طراحی پوستر، چاپ و ارسال رایگان همگی از مزایای همکاری با مجموعه کهن چاپ است. علاوه بر این امکان صحبت مستقیم با کارشناسان ما برای پاسخ گویی به نیازهایتان فراهم است. پس اگر به دنبال خرید پوستر گلاسه هستید کهن چاپ بهترین انتخاب است.