سلفون مات

قیمت : 0 ریال

زمان تحویل :

توجه : باتوجه به زمانبر بودن سفارشات تیراژ بالا، زمان تحویل برای این سفارشات حدودی است.

راهنمای ثبت سفارش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, JPEG, PDF
  • فایل های چند صفحه ای و پشت و رو به صورت pdf اپلود شود

فایل طرف اول

×
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

کارت ویزیت یکی از محصولات تبلیغاتی است که برای همه نوع کسب و کاری کاربرد دارد. کارت ویزیت سلفون مات یکی از بهترین انواع کارت های ویزیت محسوب می شود. این محصول ویژگی هایی دارد که آن را به بهترین کارت ویزیت تبدیل کرده است. خرید کارت ویزیت سلفون مات چیزی است که احتمالا به آن فکر می کنید. اما پیش از این اقدام بهتر است با ویژگی های این محصول به طور کامل آشنا شوید.

 

چاپ کارت ویزیت سلفون مات چیست؟

کارت ویزیت در محیط های مختلفی رد و بدل می شود. دوام و مقاومت بالا، یکی از ویژگی هایی است که یک کارت ویزیت خوب باید داشته باشد. به همین منظور کارت ها را می توان با مواد مختلفی پوشاند که به این کار به اصطلاح لمینت می گویند. یکی از بهترین انواع لمینت، سلفون مات است. کارت ویزیت سلفون مات با داشتن ظاهری بسیار شیک و جذاب در کنار مقاومت بالا یکی از بهترین گزینه های پیش روی صاحبین مشاغل است.

 

نمای مات یا براق؟

انتخاب خرید کارت ویزیت سلفون براق یا مات بر عهده شما مشتریان عزیز است. هر دوی این محصولات کیفیت چاپ بسیار بالایی دارند. نمای مات امروزه طرفداران بیشتری پیدا کرده است. طراحان کارت ویزیت معتقدند که پوشش مات در محصولات با طراحی مدرن زیبا تر خواهد بود.

 

مزیت سفارش کارت ویزیت سلفون مات چیست؟

تمامی محصولات چاپ شده توسط مجموعه ما دارای مزایا و معایبی هستند. ما با استفاده از به روز ترین تکنولوژی های چاپ تلاش کرده ایم تا معایب محصولاتمان را به حداقل برسانیم. سلفون مات پوششی است که با قرار گرفتن بر روی کارت ویزیت به آن مزایای زیادی می دهد. از این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هزینه تولید این محصول بسیار مناسب است. قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا اصلی ترین مزیت انتخاب کارت ویزیت سلفون مات است.
  • زمان چاپ و تولید این محصول بسیار کوتاه است.
  • مقاومت بسیار بالا در برابر پارگی و رطوبت
  • دارای رویه مات که به کارت ویزیت نمای مدرن و لوکس می دهد.

 

اگر می خواهید این محصول را سفارش دهید می توانید از قسمت ثبت سفارش اقدام کنید. حداقل تیراژ چاپ برای این محصول 1000 عدد است. در صورت بالا رفتن تیراژ، قیمت تمام شده به ازای هر کارت ویزیت کاهش چشم گیری خواهد داشت.